object2011532874
Centrum Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego

LEKTORZY

MOSCOW  CLUB

KLUB LUDZI, KTÓRYCH ŁĄCZY WSPÓLNA PASJA

- JĘZYK I KULTURA ROSYJSKA I UKRAIŃSKA -

LEKTORZY

Ela Cech-Walendowska-  właścicielka. Urodziła się i mieszkała na Ukrainie, nawet po przyjeździe do Polski każdą wolną chwilę spędzała na Ukrainie. Ukończyła na Uniwersytecie Śląskim języki wschodniosłowiańskie, szkołę dla tłumaczy Transla, studia podyplomowe z prawa i administracji, posiada uprawnienia egzaminatora TELC, certyfikat trenera-szkoleniowca, certyfikat ukończenia kursu pracy z uczniem dyslektycznym i wciąż uczestniczy w różnych szkoleniach i kursach. Z pasją i wielkim zaangażowaniem uczy języka rosyjskiego, ukraińskiego, polskiego Ukraińców, wspiera tyskich przedsiębiorców w kontaktach z rosyjsko-/ukraińskojęzycznymi partnerami. W Moscow Club prowadzi warsztaty metodyczne dla lektorów, kursy językowe, biznesowe w firmach oraz szkolenia z mnemotechnik. Interesuje się psychologią, mnemotechnikami, filmem, fotografią, sztuką, grafiką i marketingiem. Współpracowała z wieloma szkołami językowymi na Śląsku, dzięki zdobytemu doświadczeniu stworzyła własną autorską metodę. Wspiera akcje promujące kulturę i język rosyjski w szkołach i na różnych festiwalach (Festiwal Ciekawych Świata, Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik") oraz akcje wspierające dzieci z domów dziecka (www.zlombol.pl), jest też członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców "Razem".

Antonina - do Polski przyjechała studiować na Akademii Ekonomicznej, z którą nie może się rozstać, bo aktualnie jest pracownikiem AE oraz doktorantką. Tonia to nauczyciel z powołaniem i z wielką pasją nauczania. Uwielbia pracować z ludźmi i z dziećmi. Biegle posługuje się polskim, angielskim, a jej rodowitymi językami są rosyjski i ukraiński. Zajęcia z Tonią zaowocują praktyczną wiedzą oraz umiejętnością płynnego posługiwania się językiem rosyjskim.

Masza - pochodzi z Białorusi, do Polski przyjechała uczyć się języka polskiego i studiować stosunki międzynarodowe. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, studiowała też w Petersburgu. Naszych kursantów zauroczyła swoją energią i optymizmem. Na zajęciach przybliża kulturę swojego państwa, tradycje świąteczne, opowiada wiele ciekawostek i wspiera językowo. Najważniejszą zaletą Maszy jest jej zaraźliwy optymizm i duże poczucie humoru. W wolnych chwilach podróżuje po Europie i Rosji. Biegle posługuje się angielskim, rosyjskim, polskim oraz uczy się hiszpańskiego. O inne pasje masz szansę zapytać na kursie języka rosyjskiego lub polskiego, bo Masza wie jak efektywnie nauczyć się języka kraju nad Wisłą;)

"Uczymy z pasją, abyś uczył się z przyjemnością"